Jak pracujemy?

Seamless pattern design and textile illustrations - design it with us!

Jak krok kroku wygląda u nas projektowanie autorskich wzorów? Lubimy ten proces porównywać do wspólnej twórczej podróży. Za każdym razem innej, a jednak według podobnego wzoru. Oto i on!

projektant-wzorow-na-tekstylia (8).JPG

Gdzie i którędy?

1

By creating the reality that surrounds us, we try to convey to our customers passion, knowledge and love for textile designs, thanks to which we find joy in simple everyday activities, and which makes us enjoy every single moment.

We graduated from different faculties, but we share a common passion for graphics. We represent different looks that complement each other, building up a creative and inventive workspace.

We are always happy with returning customers and we do our best to ensure that the established cooperation is pleasantly remembered.

Together, we try to make up for you the most accurate ideas, which will later inspire individual graphic designs, and then products in the form of clothing.

 

Each new initiative motivates us to create better and better projects based on your needs and market expectations.

 

We do everything to make the passion meet with quality, and to make patterns for textiles designed in Lodz be recognized all over the country.

Do plecaka wrzucamy mapę

Kiedy już wiemy, gdzie zmierzamy, przygotowujemy moodboard, czyli kartę inspiracji do projektu, w której znajdują się zajawki do wzoru, jego kolorystyka, charakter, technika wykonania. To taka nasza mapa, którą wysyłamy Ci do akceptacji i czekamy na feedback.

W dobrą stronę?

Zaczynamy! Od teraz potrzebujemy ok. 2 tygodni. Na tablecie lub papierze rysujemy pierwsze elementy, a w przypadku wzorów malowanych: szkicujemy, malujemy, skanujemy i czyścimy. Upewniamy się, czy idziemy w dobrym kierunku – wysyłamy Ci pierwsze elementy do konsultacji.

Łapiemy wiatr w żagle

Jeśli Ci się spodobają, projektujemy dalej. Składamy wzór w całość w 1 lub 2 wersjach wraz z wizualizacjami produktów i przesyłamy Ci do akceptacji. Masz prawo do 3 zestawów poprawek. Ale jeśli 4-ty doprowadzi nas do celu, to też go wykonamy w cenie.

Twój projekt wzoru na tkaninę jest gotowy! Wysyłamy Ci go w 2-3 różnych wielkościach w skali 1:1 do wydrukowania na domowej drukarce w formacie A4. W ten sposób dopasowujemy wielkość wzoru. Kiedy już ją dopracujemy, przygotowujemy pliki dla drukarni i opisujemy je. Jeśli są potrzebne specyfikacje kolorystyczne w Pantone – tworzymy je. Wrzucamy pliki na serwer lub wysyłamy do Ciebie na spersonalizowanych nośnikach.

Cel osiągnięty!

2

3

4

5

Potrzebujesz kupić wzór już teraz

Zobacz co mamy w sklepie 

Zależy Ci na czasie?

Zaloguj się do naszego katalogu i obejrzyj gotowe wzory

Skontaktuj się z nami, by stworzyć wzór

Napisz do nas lub zadzwoń