Cześć!

Seamless pattern design and textile illustrations - design it with us!

Poprawiamy humor, budzimy wrażliwość i wyróżniamy Twoje produkty
8887C15D-6802-47ED-A759-E3165F8C834E.JPG

By creating the reality that surrounds us, we try to convey to our customers passion, knowledge and love for textile designs, thanks to which we find joy in simple everyday activities, and which makes us enjoy every single moment.

We graduated from different faculties, but we share a common passion for graphics. We represent different looks that complement each other, building up a creative and inventive workspace.

We are always happy with returning customers and we do our best to ensure that the established cooperation is pleasantly remembered.

Together, we try to make up for you the most accurate ideas, which will later inspire individual graphic designs, and then products in the form of clothing.

 

Each new initiative motivates us to create better and better projects based on your needs and market expectations.

 

We do everything to make the passion meet with quality, and to make patterns for textiles designed in Lodz be recognized all over the country.

Projektant wzorów to zawód. My wspólnie tworzymy autorskie wzory na tkaniny, które otaczają pięknem na co dzień. Ale to nie wszystko.

Studio Projektów (41 of 69).jpg

W tekstylnym zagłębiu wzory na tkaniny znamy od podszewki

Jesteśmy częścią rodzinnej drukarni tekstylnej Sampro, działającej od 1989 roku pod Łodzią, czyli w samym sercu przemysłu włókienniczego. Przygotowanie plików do druku na tekstylia to nasza codzienność od kilkunastu lat. Projekt wzoru na tkaninę, który od nas otrzymasz, będzie doskonale dopasowany do specyfiki wybranego przez Ciebie materiału.

 

Autorskie kreacje stworzyłyśmy dla ponad 120 marek tekstylnych.

Znamy wzór na udany projekt

Po pierwsze: 2x więcej

Projektant wzorów zazwyczaj działa w pojedynkę. My pracujemy we dwie, a to oznacza, że mamy dwa razy więcej inspiracji, twórczej energii i uważności na potrzeby klienta. Nasze różne spojrzenia dobrze się uzupełniają.

Ale na tym nie koniec, bo nasze wzory na tkaniny to też efekt ekscytujących podróży z klientami. Po świecie ich potrzeb, pomysłów i inspiracji. Dużo o tym rozmawiamy.

 

Nie masz pomysłu? Spokojnie, razem go znajdziemy.

projektant-wzorow-na-tekstylia (8).JPG

Zobacz, jakie wzory na tkaniny zaprojektowałyśmy

Poznajmy się lepiej!

Daria

"Wierzę, że obraz budzi w nas wrażliwość, o której na co dzień zapominamy."

 

Wiesz, co czuję, gdy siadam przed pustką kartką papieru? Ekscytację. Nowe farby, pędzle, tablet, szkicowanie, malowanie, skanowanie – to po prostu ogrom radości.

daria-studio-projektow-wzorow.jpg

Tworzyć lubiłam od zawsze, może to dlatego, że twórcze wibracje są u nas rodzinne (mój tata tworzy nawet gramofony, ale to temat na zupełnie inną opowieść!). Pasja zaprowadziła mnie na łódzką ASP, którą ukończyłam z podwójnym dyplomem: z malarstwa i grafiki warsztatowej i z wyróżnieniem na wystawie podyplomowej Prime Time 2013.

Dorastałam, pomagając rodzicom w naszej drukarni tekstylnej Sampro. Przygotowywałam pliki do druku, poznawałam technologię tkanin. Praktyka, praktyka, praktyka. Aż postanowiłam połączyć to, na czym znam się świetnie z moją artystyczną pasją. Tak się zaczęło projektowanie wzorów i nadruków na tkaniny.

Na co dzień ważne są dla mnie partnerskie relacje i zaufanie. Staram się stosować komunikację bez przemocy, a mam ku temu okazję nie tylko w pracy. Od roku jestem mamą cudownego Franka. Cieszę się z małych rzeczy, kocham podróżować, jeść i czasami nic nie robić (a najlepsze jest to, że właśnie wtedy do głowy przychodzą najlepsze pomysły!).

wzory-na-tkaniny-projektantka-wzorow-na-tkaniny-wzory-recznie-malowane (2).jpg

Sylwia

Niezawodny sposób na udane projekty? Porozumienie plus twórcza radość!

 

"Mam szczęście – lubię to, co robię. A to oznacza, że zaczynając zlecenie, czuję się na swoim miejscu."

Otwieram się na to, co nowe, słucham potrzeb i już cieszę się na to, co czeka mnie z nowym klientem. Lubię pracę z ludźmi i czuję się w tym dobrze. Staram się zawsze widzieć perspektywę drugiej osoby – to bardzo pomaga rozwiązywać trudne sytuacje. Na co dzień towarzyszy mi przekonanie, że porozumienie i radość twórcza jest kluczem do najlepszych projektów.

Od dziecka lubiłam rysować i malować, potem przyszła fascynacja programami graficznymi. I tak zaczęłam studia na kierunku artystycznej grafiki komputerowej. Na nich przepadłam całkowicie – już wiedziałam doskonale, co chcę robić w życiu. I udało mi się.

Od ponad 10 lat przygotowuję pliki do druku w drukarni tekstylnej i projektuję autorskie wzory na tkaniny w Studiu Projektów Wzorów.

Po godzinach najczęściej spotkasz mnie z aparatem fotograficznym. Mam roczną córeczkę i to jej najchętniej teraz robię zdjęcia. Ale lubię też podglądać przyrodę i czerpać z niej garściami.

Lubimy piękno i wierzymy, że dobro wraca.

Ty też? Porozmawiajmy o tym, czego potrzebujesz.